Referencie

Linda Kubriczká

"Zuzka, zo srdca ti ďakujem za to, že si so mnou prešla kus cesty a viedla ma k tomu, aby som minulosť uzatvorila a s láskou sa dívala každý deň, ako sa mi vytvára krásna budúcnosť. Naučila som sa každý deň ďakovať, každý deň byť vďačná za všetko, čo sa udeje. S láskou som sa naučila odpúšťať a moja myseľ sa zázračne uvoľnila. Cítila som, ako som sa odľahčila. Naučila som sa vnímať krásu celým srdcom a hlavne si všímať neskutočne krásne detaily, ktorými som denne obklopená. Si moje svetielko, ktoré vidím na svojej ceste vpred:-)"

Ďakujem.


Jana Machová

Ďakujem Zuzi...som späť...:-)
"Naučila som sa spoliehať iba sama na seba a rovnako sa na mňa spoliehajú ľudia okolo mňa, vo všetkom...ale prišiel čas, keď som zistila, že už jednoducho nevládzem, nemám silu a presne v tomto momente si sa mi vrátila do života ty Zuzka... Prišla si a ukázala si mi smer kam treba vykročiť, aby som sa vrátila späť...Išla som za tebou s pocitom, že som vedela, že mi pomôžeš...teraz som sa spoľahla ja na niekoho a spravila som dobre...som ti za to nesmierne vďačná...
Ďakujem Zuzi... "


Ľubica Zaťková

"Chcela som sa Vám veľmi poďakovať za konzultáciu, ktorú sme mali v septembri a taktiež za sms, ktorú ste mi poslali. Trvalo mi to trošku dlhšie, kým som sa k tomu dostala. Veľmi sa za to ospravedlňujem.
Po konzultácii som si pozrela film Secret a taktiež prečítala knihu od Esther a Jerry Hicksa - Požádej a je ti dáno.
Už mesiac mám novú prácu a ďakujem za to, že ste mi pomohli. "


Mária Kyselicová

"Zuzana, si prvý úplne neznámy človek, ktorý sa nezdráhal podať mi okrem pohára vody aj pomocnú ruku.
Ťažko sa hľadajú slová, ktoré by vyjadrili to, ako sa cítim, keď sa s Tebou rozprávam. A je jedno ci sa rozprávame o deťoch, pečení, o oblakoch, šatkách...
Na svete je málo ľudí, ktorí žiaria, aj keď slnko vonku svieti a svietia do diaľky, keď sa vo vašom živote zatiahne obloha a vyzerá to na poriadnu hrmavicu. Je fajn vedieť, že slzy patria k životu. A to nehovorím len o slzách, ktoré vyhŕknu, keď to niekde bolí.
Ďakujem za to, že si a že som Ťa stretla."
Zana, ty ma dokážeš rozosmiať i rozplakať..že ako ty to robíš? :-) ale pokračuj v tom..dotýkaš sa môjho srdiečka, ktoré sa zobudilo a chce žiť...cítiť, hladiť slovami i fotkami...rozdávať radosť a pocit šťastia... prosím každý deň, aby opät nezaspalo, o silu potrebnú na prekonanie prekážok...vďaka. Vďaka za to, že si... A keď dáme opäť kávu, tak ti to poviem aj z očú do očú.:-)
A moja obľúbená veta pre všetkých, ktorí si to prečítajú: Carpe diem.


Mgr. Zuzana Benková

Tel.: 0903 757 020

zuzana@zuzanabenkova.com